O nas

Jesteśmy rodzinną firmą z Krakowa. Tu wymyślamy, projektujemy i produkujemy nasze produkty. CzuCzu wyrosło z potrzeby stworzenia czegoś wyjątkowego dla naszych własnych dzieci. Razem z nimi rosły nasze produkty i dziś, po 10 latach istnienia, możemy z dumą powiedzieć, że jesteśmy marką, która rozwija wyobraźnię najmłodszych i poszerza horyzonty dziecięcego świata.
zygzakJesteśmy głęboko przekonani, że silna więź, która w pierwszych latach życia rozwija się między dzieckiem a rodzicem jest najważniejszym fundamentem życia małego człowieka. Chcemy, żeby CzuCzu wzmacniało tę wyjątkową relację sprawiając ogromną przyjemność ze wspólnie spędzanego czasu.
zygzakCzuCzu to godziny zabawy i długie opowieści, to bliskość i radość z Waszych pierwszych sukcesów. To odkrywanie świata i prawdziwa sztuka zabawy.
zygzakNasze puzzle, książeczki, gry i zabawki edukacyjne oparte są na prostych rozwiązaniach, które dają Wam przestrzeń do inicjowania własnych pomysłów na zabawę. Podążamy za Waszymi dziećmi, wspierając ich rozwój motoryczny, emocjonalny, społeczny i intelektualny. Robimy to w sposób przemyślany i wynikający z wiedzy z zakresu psychologii i pedagogiki.
zygzak
Wszystkie nasze produkty są zaprojektowane w oparciu o autorskie pomysły. Przemyślane i zabawne ilustracje w świeżej, współczesnej stylistyce kształtują poczucie estetyki Waszych dzieci, jednocześnie pozostając blisko ich świata wyobraźni i kreatywności.
zygzakMożecie mieć pewność, że wszystkie nasze książeczki i zabawki odznaczają się najwyższą jakością wykonania i są dopracowane w najmniejszym szczególe. CzuCzu jest w całości produkowane w Polsce, a my doglądamy procesu produkcji na każdym etapie. Nasze produkty poddajemy rygorystycznej certyfikacji. Używamy materiałów o najwyższej jakości i trwałości – bezpieczeństwo i zdrowie dzieci jest naszym priorytetem.